חיטוי חיידקים ופטריות

חיטוי חיידקים ופטריות וניקוי עובש

חיטוי חיידקים

מחולל אוזון יכול לנקות ולטהר משטחים וחללים בצורה הטובה ביותר.
בשנת 2001, מנהל המזון והתרופות האמריקאי הכיר באוזון כחומר נטרול וחיטוי חיידקים, בקטריות, פטריות, עובש ושאר גורמים שעלולים להזיק ולסכן את בריאותנו. זוהי טכנולוגיה מתקדמת המסייעת לנטרל ריחות רעים ולחטא משטחים תוך שמירה מלאה על הסביבה.

מחוללי אוזון מייצרים אוזון מאוויר רגיל. פעולת ההרג שלו על מינים רבים של חיידקים, וירוסים ופטריות משמשים בסיס רחב לשימוש הולך וגובר בנטרול ריחות רעים ומפגעים.
גז האוזון הינו חומר אקולוגי וטבעי לנטרול חיידקים ווירוסים מסוכנים כולל חיטוי נגד קורונה, בתנאי בטיחות מרביים (למעלה מ95% הצלחה)

נגיפים לרוב מהווים חלקיקים קטנים ועצמאים הבנויים מגבישים ומקרומולקולות. שלא כמו חיידקים, הם מתרבים רק בתא המארח. האוזון משמיד נגיפים על ידי דיפוזיה דרך מעיל החלבון לליבת החומצה הגרעינית, וכתוצאה מכך מסב נזק    נגיפי ל – RNA  בריכוזים גבוהים יותר אוזון הורס את הקפסיד או מעטפת החלבון החיצונית על ידי חמצון.

חברתנו מספקת טכנולוגיה למניעה של  זיהומים, לחיטוי חיידקים, ולטיהור של וירוסים בבתי חולים ומוסדות רפואיים, מוסדות ציבוריים, מסעדנות תעשייה, בניינים, משרדים, מפעלים ועוד.

ניקוי עובש

סובלים מעובש בבית?
מעבר לעניין האסתטי, החיים בבית עם עובש יכולים לעלות לכם בנזק בריאותי חמור.
חייבים לזהות את מרור העובש.
ניקוי עובש בקירות עם כלור ואקונומיקה או הסתרת עובש בקיר באמצעות חיפוי קיר בגבס או בעץ לא עובד!
חברתנו מציעה שירותי ניקוי עובש והשמדתו באופן מקצועי בעזרת מחולל האוזון שלנו – חומר חיטוי שאינו מסוכן לבני אדם ויעיל לטווח ארוך.
 
צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם!